c. Кам'яні Потоки, Кременчук | +38 (067) 535-30-13 | Піщаний пляж
Велосипеди

Прокат гірських велосипедів

Дорогі друзі, раді повідомити Вам про оновлення велопарку бази відпочинку Маяк! Кататися стало ще зручніше!
Прогулянки на велосипедах всією сім'єю або веселою компанією - відмінна можливість подихати свіжим повітрям і насолодитися мальовничими видами поблизу бази відпочинку Маяк! Ви легко і швидко доїдете до улюблених місць.
Беріть із собою фотоапарат, щоб зберегти Ваші враження від чудових краєвидів!

  • Вартість оренди - 300 грн/день
  • Режим роботи: з 10-00 до 20-00

Прокотіться з вітерцем у лісі чи в полі, вдихніть свіжого повітря глибше і отримайте величезний заряд енергії. Велопрогулянка у лісі, поряд з яким і знаходиться база відпочинку Маяк - прекрасна можливість усамітнитися з природою, відчути гармонію тутешніх місць і розважити себе подоланням цікавих для велопрогулянок маршрутів.

Прогулянки на велосипедах

Велосипед - це саме той вид транспорту, який дозволить проникнути в саме серце природи, адже звивисті стежки і бездоріжжя ще незайманих цивілізацією місць - просто недоступні для галасливого автотранспорту.

Маршрут №1

У маршруті є затяжний плавний підйом, а також плавний спуск та декілька різких спусків. Для цього маршрута краще всього підійде або рання весна або кінець літа - початок осені. Проїжджаючи по цьому маршруту ви зможете побачити Чикалівський кар'єр, а також насолодитися дивовижними пейзажами.

Протяжність маршрута: 7.8 км

Покриття: 90% асфальт, 10% грунт

Середній час: 1,5-2 години

Маршрут №2

Обравши цей маршрут ви зможете відмінно провести час у компанії друзів. Маршрут включає у себе комбіновану місцевість з невеликими підйомами та спусками, а також один затяжний пологий спуск. Проїхавши цим маршрутом ви зможете побачити захоплюючі пейзажі українського степу, а також проїхати через ліс.

Протяжність маршрута: 10.2 км

Покриття: 40% асфальт, 60% грунт

Середній час: 3-4,5 години