c. Кам'яні Потоки, Кременчук | +38 (067) 535-30-13 | Піщаний пляж
Риболовля

База відпочинку на березі Дніпра

База відпочинку Маяк запрошує не тільки досвідчених рибалок, але і рибалок-новачків.

Риболовля на Дніпрі

Тут, у мальовничих заплавах Дніпра з безліччю проток, руслових ям і брівок ловляться практично всі, найбільш популярні види риби: сом, щука, лящ, окунь, судак, короп, сазан, товстолобик, білий амур, карась, язь і жерех.

Рельєф дна, поблизу бази відпочинку: класичний річковий шельф, перепади глибин до 15 м. Дно: галька, пісок, глина, коряжник.

Карта рибних місць біля бази відпочинку

Взявши човен і вудки можна вирушати на подвиги, місце для самої успішної риболовлі. Хороший улов - Вам просто забезпечений. По приїзду на базу відпочинку Маяк вам дадуть Карту рибалки із зазначенням найбільш рибних місць, глибин і рельєфу дна

Змагання з підводного полювання «Слов'янський кубок»

Щоосені в акваторії села Кам'яні Потоки проходять міжнародні змагання з підводного полювання - етап кубка Української Підводної Федерації з підводного полювання Слов'янський кубок.

У змаганнях бере участь близько тридцяти команд з України, Росії, Білорусі та Молдови. До участі допускаються спортсмени віком не молодше 18 років, які пройшли спеціальну підготовку і мають посвідчення підводного мисливця.

За словами організаторів - найбільша рекордна риба, яка була спіймана на «Слов'янському кубку», - сом вагою понад двадцять кілограмів.

На підводне полювання сюди неодноразово приїжджав відомий співак Андрій Макаревич

Маяк - найкраще місце для риболовлі та відпочинку на березі Дніпра

Створені всі умови для любителів риболовлі.

Риболовля на Дніпрі. Рибальська база відпочинку Маяк, село Кам'яні Потоки, Кременчук